To jest wersja strony do wydruku.
Przygotowana specjalnie w celu ograniczenia ilości drukowanych elementów, które nie są podstawową treścią strony.
Jeśli chcesz wydrukować oryginalny wygląd strony wykonaj "Print screen" a następnie wydrukuj obrazek lub skontaktuj się ze mną - szczegółowe dane na stronie www.bellartis.com/kontakt oraz w stopce strony wydruku

Dobre ceny domen i hostingu w MasterNET.pl

11.12.2009

Hosting

Logo firmy MasterNET

Logo firmy MasterNET

Od początku tego roku poszukiwałem dla moich klientów dobrego i taniego dostawcy usług hostingowych. Dzięki dobrym ludziom na forum goldenline.pl znalazłem infrmacje o firmie MasterNet.pl z Krakowa.

Na początku podchodziłem do sprawy sceptycznie, bo nie jest o firma pojawiająca się często w przekazach reklamowych. Ale postanowiłem dać im szansę i wypróbowałem najtańszy pakiet hostingowy za 50 zł + VAT.

Wielkość powierzchni dysku oraz środowisko spełniają wszelkie wymagania dla niewielkiej i średniej firmowej strony (takie podmioty to większość moich klientów).

Teraz po pewnym czasie korzystania z usług mogę polecić wszystkim usługi firmy MasterNet.

Domeny

Często spotykam się z sytuacją, że klient zamawiający u mnie stronę, posiada już domenę i nie ma zamiaru zmieniać firmy ją utrzymującej – ze względu na czasochłonność transferu (parę dokumentów i dane sprzed roku lub dwóch lat gdzieś głęboko pochowane).

Jest też grupa klientów, którzy domeny nie posiadają lub ze względu na bardzo niskie koszty decydują się na taki zakup w polecanej przeze mnie firmie MasterNET.

Cena za domenę .pl wynosi obecnie przy rejestracji 12 zł + VAT a przy odnowieniu tylko 45 zł + VAT. To naprawdę niewiele w porównaniu do większości konkurencyjnych ofert..
Domeny globalne .net i .com za 35 zł – rejestracja i odnowienie.

Strona firmy www.masternet.pl.

Powrót na górę strony