To jest wersja strony do wydruku.
Przygotowana specjalnie w celu ograniczenia ilości drukowanych elementów, które nie są podstawową treścią strony.
Jeśli chcesz wydrukować oryginalny wygląd strony wykonaj "Print screen" a następnie wydrukuj obrazek lub skontaktuj się ze mną - szczegółowe dane na stronie www.bellartis.com/kontakt oraz w stopce strony wydruku

Hekko.pl – dobry tani hosting www

28.09.2016

Poszukiwania dobrego hostingu w naszej branży w zasadzie nigdy się nie kończą. Co jakiś czas okazuje się, że usługi, z których korzystamy nie działają jak należy lub nie posiadają funkcjonalności, które są potrzebne.

Dlatego po wielu próbach i weryfikacjach mogę świadomie i szczerze polecić hosting Hekko, od kilku miesięcy należący do Poznańskiej firmy H88 S.A.

Hosting Reseller i DirecAdmin – czyli rozwiązanie dla opiekujących się swoimi klientami

Pakiety Reseller pozwalają na oddzielenie usług wykorzystywanych na rzecz poszczególnych klientów. Samodzilenie można zdefiniować parametry pakietu (m. in. pojemność, transfer, zarządzanie DNS, ilość kont e-mail i ftp oraz wiele innych). Można spokojnie przekazać dane dostępowe klientowi bez obawy, że usługi innych klientów zostaną w jakiś sposób naruszone. Wszystkim zarządza się przez panel zarządzania Direct Admin, dla którego można wgrać własny motyw graficzny (czyli zastosować własną markę) dla przydzielanego pakietu hostingowego.

Co najlepsze ceny najmniejszych pakietów resellerskich zaczynają się od 150 zł brutto rocznie (10 GB pojemności) co jest bardzo dobrą wartością. Po wejściu na stronę przez powyższy baner albo ten link hosting w hekko.pl – firma daje dodatkowe rabaty.

Powrót na górę strony